Başkanın Mesajı

Değerli Meslektaşlarım;

Öncelikle odamızın kurulduğu günden bu güne oda yönetiminde yer alan, odamıza emeği geçmiş bütün meslektaşlarımıza ve görevi devraldığımız oda yönetimine, şimdiye kadar odamıza geçen emekleri için şahsım adına herkese teşekkür ediyorum.

Toplumda Mali Müşavir bilincinin oluşturulması Yönetimimizin önemli hedefleri arasındadır. Bu amaçla Mali Müşavirliğin öneminin toplumun tüm kesimlerine benimsetilmesi için üzerimize düşen çabayı sonuna kadar sarf edeceğiz. Ayrıca Meslektaşlarımızın ihtiyaçları doğrultusunda yayımlanan tebliğler ve kanunlarla ilgili eğitimler ve çalışmalar düzenleyeceğiz.

Sunduğumuz hizmet kalitesinin artırılması hedefi doğrultusunda katılımcı yönetim anlayışıyla Meslektaşlarımızın memnuniyetini artırmak için kurul çalışmalarımız olacaktır. Yine bu hedef doğrultusunda, meslektaşlarımızın beklenti ve önerilerinin tespiti ve gerekli iyileştirmelerin yapılması amacıyla odamızda çeşitli çalışmalar yapacağız.

Kayseri SMMM Odası Yönetimi olarak, her zaman almış olduğumuz vazifenin sorumluluğu ve şuuru içerisinde sizlerin beklenti ve ihtiyaçları doğrultusunda bir yönetim anlayışını benimseyerek etkin, dinamik ve akılcı bir şekilde vazifemizi ifa etme gayretinde olacağız. Çıkmış olduğumuz bu yolda mesleğimize değer katmak prestijimizi ve itibarımızı yüksek seviyelere taşımak adına ekibimiz ve şahsım sizlerle paylaşmış olduğumuz projelerin hayata geçirilmesi için üzerimize düşen görevi sonuna kadar yerine getireceğiz.

İnanıyorum ki, bu kısa dönemde KSMMM Odası yeni yüzlerle yeniliklere açık saygı duyulan hukuka bağlı değişikliklere yön veren meslek mensuplarından oluşan alanında lider kurumlardan biri olacaktır. Bu anlayışla tüm üyelerin aktif katılımı ile birlikte başlatmış olduğumuz yeniliklerin devamı için ” Hep birlikte daha ileriye.” diyor, fikirlerinizi ve katılımlarınızı bekliyoruz.

Hepinize saygı ve sevgilerimi sunuyorum.

Ali YEDİKAYA

Yönetim Kurulu Başkanı