Etik Komitesi

 

ETİK KOMİSYONU

BAŞKANI

AYHAN KILINÇKAYA

1965 yılında Develi’de doğdu. Hacettepe Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nden mezun oldu. Mesleğe 1990’da başladı. Kayseri SMMM Odası Etik Komisyonu Başkanı olarak görev yapmaktadır.

 

ETİK KOMİSYONU

BAŞKAN YARDIMCISI

 

VEDAT ALKAN

1959 yılında Sivas’da doğdu. Erciyes Üniversitesi İşletme Bölümünden mezun oldu. 1998 yılında Mesleğe başladı. Kayseri SMMM Odası Etik Komisyonu Başkan Yardımcısı olarak görev yapmaktadır.

 

 

ETİK KOMİSYONU

ÜYE

 

AGAHHAN BAŞKURT

1984 yılında Kayseri’ de doğdu. 2011 yılında Anadolu Üniversitesi İşletme fakültesinden mezun oldu. 2016 yılında Mesleğe başladı. Kayseri SMMM Odası Etik Komisyon Üyesi Olarak görev yapmaktadır.

 

ETİK KOMİSYONU

ÜYE

 

CEMAL AKYÜREK

1985 yılında Kayseri’ de doğdu. Anadolu Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler fakültesi İşletme bölümüden mezun oldu. 2016 yılında Mesleğe başladı. Kayseri SMMM Odası Etik Komisyon Üyesi Olarak görev yapmaktadır.

 

ETİK KOMİSYONU

ÜYE

 

EVSAL CEYLAN

1977 yılında Yozgat’ da doğdu. Anadolu Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler fakültesi İşletme bölümüden mezun oldu. 2005 yılında Mesleğe başladı. Kayseri SMMM Odası Etik Komisyon Üyesi Olarak görev yapmaktadır.

 

ETİK KOMİSYONU

ÜYE

 

ALİ YİĞİT

1988 yılında Yozgat’ da doğdu. 2009 Yılında Anadolu Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler fakültesi İşletme bölümüden mezun oldu. 2015 yılında Mesleğe başladı. Kayseri SMMM Odası Etik Komisyon Üyesi Olarak görev yapmaktadır.

 

ETİK KOMİSYONU

ÜYE

 

HALİT YILDIRIM

1983 yılında Sivas’ da doğdu. 2005 Yılında Anadolu Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler fakültesi İşletme bölümünden mezun oldu. 2010yılında Mesleğe başladı. Kayseri SMMM Odası Etik Komisyon Üyesi Olarak görev yapmaktadır.